cicek

Guden Hukuk Bürosu, uluslararası standartlarda hukuki hizmetler sunan İstanbul ve Londra merkezli uluslararası bir hukuk bürosudur.

Uluslararası tahkim, şirketler ve ticaret hukuku, enerji hukuku, yatırım danışmanlığı, fikri haklar, iş hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku uzmanlık alanlarımız başta olmak üzere bir çok alanda hukuki hizmetler vermekteyiz.

Büromuz, Londra merkezli Nova Law LLP’nin kurucu ortağıdır. Nova Law LLP tecrübeli ortakları ile Italyan, Türk, İngiliz, Suudi Arabistan ve uluslararası hukuk alanlarında geniş çaplı ve yüksek kaliteli hizmetler sunan uluslararası hukuk bürosudur.

Guden Hukuk Bürosu hem Türkiye hem de İngiltere’de avukatlık yetkisine sahip Av. Ali Güden tarafından kurulmuştur.

Ali Güden, Guden Hukuk Bürosu’nu kurmadan önce Türkiye’nin önde gelen bir inşaat ve enerji şirketinde hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. Öncesinde Londra’da 10 yılı aşkın süre çalışarak uluslararası hukuk alanında kapsamlı tecrübeye sahip olmuştur.

Uluslarası hukuk konularında yüksek tecrübeye sahip Avukat Ali Güden tarafından kurulan Guden Hukuk Bürosu uluslararası şirket ve yatırımcılara Türkiye’de yaptıkları işler ile ilgili, Türk şirket ve girişimcilere de yurtdışındaki faaliyet ve yatırımları ile ilgili hukuki hizmetler sunmaktadır.

Ekibimiz

Ali Güden

Kurucu Ortak

Bengü Özdemir

Ortak

Hakan Hüseyin

Yeminli Mali Müşavir

Natalya Alyeksyeyeva

Danışman

Nazlı Eda Ergen

Stajyer Avukat

Haberler ve Makaleler  

Ankara Anlaşması Vizesinin Akıbeti ve Brexit Süreci

Ali Güden  Comments (0)
Brexit süreci ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına İngiltere’de oturum ve kendi işyerini kurma hakkı veren Ankara Anlaşması olarak adlandırılan Turkish Businessperson Visa ( Türk İşadamı Vizesi)’nin akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Bu belirsizlik ortamında...

Müvekkil görüşleri  

 • Ali, Londra’daki şirketim için bana önemli bilgiler veren ve hukuki hizmet sağlayan, kendisini mesleğine adamış bir avukattır.

  Tolga Eryoldaş

  Ortak, Yeni İnsan İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

 • Ali ile çalışmak büyük bir zevk. Çok geniş bir iş çevresi var ve çok iyi yönlendirmeler yapabiliyor.

  Sarah-Jane Sherwood

  CEO at Communicate Blue

 • Ali ile havacılık hukukuna dair çözülmesi zor bir davada çalışma fırsatım oldu. Ali sadece hukuki detayları anlamadaki uzmanlığıyla değil aynı zamanda ticari konulardaki bilgisiyle avukatlar arasında sık rastlanmayan bir konuma sahip olmasıyla çok bilgili ve profesyonel bir avukattır; bu nedenle onu düşünmeden herkese önerebilirim.

  Andreas Brosig

  MTU Maintenance Berlin-Brandenburg GmbH