Guden Hukuk Bürosu, uluslararası standartlarda hukuki hizmetler sunan İstanbul ve Londra merkezli uluslararası bir hukuk bürosudur.

Uluslararası tahkim, şirketler ve ticaret hukuku, enerji hukuku, teknoloji hukuku, iş hukuku, göçmenlik hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku uzmanlık alanlarımız başta olmak üzere birçok alanda hukuki hizmetler vermekteyiz.

Büromuz Londra merkezli WLA (Worldwide Lawyers Association) LLP'nin kurucu ortağıdır. WLA LLP, dünyanın birçok önemli merkezindeki hukuk bürolarının bir araya gelerek oluşturmuş olduğu uluslararası hukuk birliğidir.

Guden Hukuk Bürosu hem Türkiye hem de İngiltere’de avukatlık yetkisine sahip Av. Ali Güden tarafından kurulmuştur.

Ali Güden, Guden Hukuk Bürosu’nu kurmadan önce Türkiye’nin önde gelen bir inşaat ve enerji şirketinde hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. Öncesinde Londra’da 10 yılı aşkın süre çalışarak uluslararası hukuk alanında kapsamlı tecrübeye sahip olmuştur.

Uluslarası hukuk konularında yüksek tecrübeye sahip Avukat Ali Güden tarafından kurulan Guden Hukuk Bürosu uluslararası şirket ve yatırımcılara Türkiye’de yaptıkları işler ile ilgili, Türk şirket ve girişimcilere de yurtdışındaki faaliyet ve yatırımları ile ilgili hukuki hizmetler sunmaktadır.

cicek

Ekibimiz

Ali Güden

Kurucu Ortak

Ulaş Çam

Avukat

Berk Aybar

Avukat

Elina Moro

Avukat

Feyza Atik

Avukat

Lale Kaplan

Danışman Avukat

Nazan Dağtaş

Danışman Avukat

Doğa Girinti

Stajyer Avukat

Natalya Alyeksyeyeva

Danışman

Hakan Hüseyin

Yeminli Mali Müşavir

Haberler ve Makaleler  

Start-up Vizesi ile Birleşik Krallık’a Gitmek

Ali Güden  Comments (0)
Brexit süreci hızla sona yaklaşırken, Birleşik Krallık “Entrepreneur Visa (Tier 1)” yani Girişimci Vizesi’ni sona erdirerek, Yenilikçi Vizesi (Innovator Visa) ve Start-up Vizesi (Start-up Visa) türlerini getirdi. Birleşik Krallık’ta iş kurmak isteyen kişilerin başvurması gereken...

Müvekkil görüşleri  

 • Ali, Londra’daki şirketim için bana önemli bilgiler veren ve hukuki hizmet sağlayan, kendisini mesleğine adamış bir avukattır.

  Tolga Eryoldaş

  Ortak, Yeni İnsan İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

 • Ali ile çalışmak büyük bir zevk. Çok geniş bir iş çevresi var ve çok iyi yönlendirmeler yapabiliyor.

  Sarah-Jane Sherwood

  CEO at Communicate Blue

 • Ali ile havacılık hukukuna dair çözülmesi zor bir davada çalışma fırsatım oldu. Ali sadece hukuki detayları anlamadaki uzmanlığıyla değil aynı zamanda ticari konulardaki bilgisiyle avukatlar arasında sık rastlanmayan bir konuma sahip olmasıyla çok bilgili ve profesyonel bir avukattır; bu nedenle onu düşünmeden herkese önerebilirim.

  Andreas Brosig

  MTU Maintenance Berlin-Brandenburg GmbH